O firmie


Firma Elwat jest producentem urządzeń techniki grzewczej pozostającym na rynku polskim od lat 90. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i konstrukcyjnym gwarantujemy produkty najwyższej jakości.

 

Jesteśmy producentem kotłów żeliwnych z podajnikiem, automatycznych układów podających oraz innych części i akcesoriów związanych z wyrobami grzewczymi. Produkujemy również palniki i podajniki na pelet. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne urządzenia techniki grzewczej m.in. kotły żeliwne oraz podajniki ślimakowe.

 

Realizujemy zamówienia według własnych projektów jak również na indywidualne zamówienie klienta w oparciu o dostarczone dokumenty. Rozwiązania proponowane naszym klientom znajdują swoje zastosowanie w domach, budynkach użyteczności publicznej oraz halach produkcyjnych. Zadowolenie klienta osiągamy dzięki zapewnieniu komfortu, bezpieczeństwa oraz wieloletniej gwarancji oferowanych produktów.

 

Stawiamy na nowoczesne technologie, które pozwalają na rozwój i modernizację produktów jak również rozszerzanie naszej oferty dostosowując się do potrzeb rynku. W obecnej chwili świadczymy również usługi gięcia i cięcia stali.